top of page

Zveme vás na další akci tipu Status - GHOST. Akce se odehrává za snížené viditelnosti. Klíčová místa jsou osvětlená umělým světlem. Na akci se používají různé rekvizity pro přiblížení hry do skutečné situace speciální operace.

Situace:
Ruské speciální jednotky se na severu Sírie zmocnili speciální rakety s technologií která vysílá při detonaci silný EMP výboj. Ruští inženýři však jen z ukořistěné rakety nedokážou technologii využít, proto se Ruské velení rozhodlo nasadit speciální jednotku Alfa aby získala technologii, planý a veškerý dostupný materiál z výzkumného centra CIA které se nachází ve střední Evropě. Výzkumné centrum je chráněné soukromými jednotkami CIA pod názvem GRS .

Frakce a drescode :


Szpecnaz ALFA - Ruské komplety, mohou být použity i multicam komplet, nebo . vz. 95 .


úkolem jednotky ALFA je infiltrovat cílovou budovu, najít klíčové materiály, zajistit extrakci materiálů, zaminovat budovu a po stažení všech jednotek budovu eliminovat.

GRS - mix civil a maskovací vzory us . Doporučujeme černý vršek ( nesmí být použit komplet )
GRS má za úkol střežit budovu a všechen klíčový materiál. v jakémkoliv případě zlikvidovat narušitele a překazit odcizení materiálů. Při prokazatelném narušení přivolat jako podporu jednotku BlackOps.

BlackOps - ( omezený počet hráčů) Pouze komplety AOR1 a AOR2
Úkolem BlackOps je zajistit budovu a překazit vynesení materiálů z budovy, zjistit kdo je narušitel a eliminovat hrozbu.

Bude pro vás připravený akční scénář v uzavřeném prostoru a to v opuštěné budově v centru Plzně . Spousta rekvizit, osvětlení klíčivých pozic a spoustu dalšího.
Každá frakce bude mít velitele přímo z Org týmu aby hráči měli během akce veškeré informace.
Jelikož se jedná o akci v uzavřeném prostoru musíme omezit výkon zbraní .
Max. výkon je povolen 130 m/s (bude měřeno pouze namátkově )
na krátkou vzdálenost využívejte záložní krátké zbraně.
Pyrotechnika je zakázaná
pružinové a plynové granáty jsou povoleny.

Registrace na místě budou probíhat od 14:00 do 16:30
Oficiální start Akce je 17:00
Na akci je povinná registrace.
přesná pozice místa a zbylé informace obdržíte v e mailu po registraci .
cena vstupního poplatku 300 k

bottom of page